Aukce online, zábava a hry
Pokud máte rádi slovní hry, pak je to místo pro vás. Zde na CoffeBreakBlog vám nabízíme možnost vyzkoušet si schopnost slov a znalosti. Nebudou brát vážně, tyto hry dodají vašemu rušnému dni malou lehkou úlevu. Posaďte se a relaxujte a vyzkoušejte některé z těchto zábavných her.

Všechny hry jsou založeny na webu Online aukce. Pokud jste pravidelným návštěvníkem webu, budete pravděpodobně s těmito slovy obeznámeni, ale pokud jste se právě zastavili kvůli rozhlédnutí, můžete být příjemně překvapeni, jak dobře se vám daří.

Vyzkoušejte každou hru a přesvědčte se sami, jak zábavné online aukce mohou být.

Aukce online aukcí

Hangman je online verze hry Hang the Man používající slova související s online aukcemi. Máte deset šancí uhádnout písmena ve slově, ale pokaždé, když se mýlíte, část těla se přidá k postavě kat. Ale pozor; pokud dosáhnete deseti slečen, prohrajete.

Aukce online aukcí slov

Míchání slov se skládá ze slov souvisejících s online aukcemi. Slovo se zobrazí s písmeny, které jsou všechny neuspokojené. Chcete-li vyřešit hádanku, musíte uhodnout, co je slovo, a dát písmena ve správném pořadí.

Aukce online vyhledávání slov

Hledání slov kombinuje slova související s online aukcemi smíchaná s náhodnými písmeny v tradiční mřížce vyhledávání slov. Chcete-li to usnadnit, můžete vytisknout puzzle pro hledání slov, takže můžete slova zakroužkovat, jak je najdete.

Trocha herních drobností

Původ katmana není snadno identifikovatelný, ale ve viktoriánských dobách se tato hra vynořila. Lze si představit viktoriánské dámy, které sedí v ohni v salonu, popíjejí čaj a pokoušejí se toho muže zavěsit!

Word Scramble nebo Anagramové hry byly populární ve středověku a mohou se datovat až do třetího století B.C. Anagramy byly v latině velmi populární a někdy byly považovány za hádanky pro vyšší třídy. Dnes se objevují v mnoha televizních kvízových programech a analytici je někdy používají k hodnocení paměti.

Musíme Norman E. Gibat poděkovat za populární hru Word Search. Na konci šedesátých let vytvořil a publikoval první hru Word Search a dnes je stále silná. Většina lidí se s touto hrou seznámí, protože je často tištěna v novinách a časopisech.

Video Návody: ???? ČERNÝ TRH A 10.PRÉMIOVÝ TANK !!! / Není tohle promarněná příležitost ??? WOT BLACK MARKET (7) (Smět 2024).