Kalendář 2007 - část 2
Tady je část 2 našeho rychlého zaokrouhlení okruhů Formule 1, která se letos bude líbit.

Británie - Británie je stále připomínána jako domov F1 Racing, protože zde se před desítkami let konal první závod mistrovství světa. Její přilnavost v této paměti však sklouzává, protože se vývoj dráhy a okolních zařízení zastavil, a to ve chvíli, kdy to skutečně vyžaduje investice. Závod však zůstává nesmírně populární.

Německo - Nurburgring je obrovský okruh, který je známý tím, že někdy trvá asi deset minut. Rozvržení F1 je samozřejmě mnohem kratší a má spoustu zákrutů a zatáček, které řidiče vyzývají.

Maďarsko - V loňském roce získal Jenson Button své první vítězství v Maďarsku. Byl to bizarní závod, se spoustou účastníků šampionátu vypadla část závodu. Trať je pomalá a má jen velmi málo předjížděcích příležitostí a počasí obvykle věci nezlepší.

Turecko - Istanbul bude letos hostit svou třetí Grand Prix a je jedním z mála, který běží proti směru hodinových ručiček. Je to namáhání řidičů, ale obvykle jsou příliš zaneprázdněni soustředěním na obtížné Turn 14, aby se tím zabývali.

Itálie - Závod v Monze má obrovské pokračování, hlavně díky Ferrari a italské význačnosti v historii F1. Trať je neuvěřitelně rychlá, i když v průběhu let byly přidány některé šikany, aby se věci trochu zpomalily. Díky tomu je závod dobrou výzvou pro řidiče.

Belgie - Spa-Francorchamps byl v poslední minutě vynechán z kalendáře 2006 a mnoho fanoušků bylo zklamaných. Fanoušci i jezdci jsou rádi, že letos uvidí belgický závod, protože trať nabízí mnoho zvratů a obratů, které zpochybňují jejich závodní schopnosti.

Čína - Šanghaj vstoupí do svého čtvrtého roku jako hostitel F1 a zařízení a budovy na trati nikdo z nich nepřekoná. Rohy jsou dlouhé a nabízejí příležitosti k předjíždění, ale fanoušci se zatím do svých houfů neobjevili, aby to viděli.

Japonsko - Fuji se vrací jako japonská skladba a nahrazuje tak oblíbenou Suzuku. Okruh leží na svazích hory Fuji a nabízí ohromující scenérii. Je to už dlouho, co byl Fuji v kalendáři (30 let), téměř stejně dlouho jako přímka přes startovní / cílovou čáru.

Brazílie - Jako poslední skladba sezóny je Brazílie vždy zaplavena fanoušky. Zařízení nejsou skvělé, ale atmosféra a trať ji drží. Stejně jako Turecko, trať běží proti směru hodinových ručiček a nabízí dlouhé rohy a různé stupně kopce.

Tím se rychle uvede do pořadí událostí pro rok 2007. Ujistěte se, že jste naladěni na závody, takže si můžete vybrat svůj oblíbený okruh.

Video Návody: Spodní prádlo Gemini.mp4 (Smět 2024).