Členský / hostující turnaj
Náš členský / hostující turnaj byl odložen v důsledku tornáda 15. května, které prošlo naším golfovým hřištěm a zanechalo zničené a převrácené stromy podél několika míst ve všech 27 jamkách našeho golfového klubu. Naše trať č. 1 mlýna byla nejvíce poškozena a večer 15. května způsobily přívalové deště záplavy padlých stromů. To na oplátku odstranilo hlavní most v tomto kurzu a byl to konečný důvod pro zrušení tohoto turnaje.

Tento turnaj byl naplánován na 14. – 15. Srpna. Náš profesionální obchod se postaral o náš členský / hostující turnaj a zpracoval všechny plány od registrace, formátu, jídla až po závěrečnou oslavu Hors d'oeuvers. Pro členy naší Mill Creek Ladies Golf Association to byla velká změna, protože jsme vždy museli plánovat a řešit tuto akci sami. Bude to potěšení pro nás všechny a možnost relaxace a užít si hry.

Ve čtvrtek proběhnou tréninková kola vytvořením vašich vlastních odpališť. Plánována je také dlouhá soutěž o pohon plus štěpkování a vyznamenání. Formát turnaje je zcela odlišný, protože se bude jednat o hru s 18 jamkami, ale rozdělenou do 6 jamek. Vy a váš host budete zařazeni do letu podle vás a vašeho handicapu a budete hrát tři 6-ti jamkové zápasy, abyste našli vítěze každého letu. Každá karta bude označena, kde každý dostane údery na každou jamku a zaznamenáte bod, který získáte, pokud vyhrajete jamku.

Po ranní lehké snídani jsme odpaliště odpoledne v 8:30 hodin za náš první 6-ti jamkový zápas. Otočíme bodovací karty a dostaneme novou kartu s novými hráči pro dalších šest jamek a odpaliště bude v 10:30. Po dokončení těchto jamek otočíme tuto kartu a obědváme a dostaneme novou bodovací kartu pro poslední a poslední šest jamek.

Pro-shop sečte všechny karty, které byly odevzdány, po každých šesti jamkách a v každém letu vyhlásí vítěze. Když odbočíme v těchto posledních kartách, jdeme do domu Dvanáct Dubů majitele Mill Creek pro naše Hors d'oeuvres a čekáme na ocenění letových vítězů. K dispozici bude také kufrová show z obchodu Rosebud Dress Shop v chrámu v Texasu, kterou bude řídit naše vlastní členka Barbara Chandler. To vše by mělo udělat pro zajímavý den. Po turnaji pošlu zprávu včetně obrázků v srpnu, abych zjistil, zda se naši členové tohoto formátu těšili. Může to způsobit problém s tím, jak budou mít hosté k dispozici své hosty v srpnu. To je vždy problém, když musíte znovu naplánovat turnaj.

Video Návody: VELKÁ NAD VELIČKOU-8.HORŇÁCKÝ POHÁR-turnaj v házené (mini žačky), zápas Veselí. Mor. versus Zlín (Smět 2024).