Final UEFA Champions League čtvrtfinále

Liga mistrů UEFA - čtvrtletní finále Výsledky od 8. do 9. dubna 2008

Barcelona 1 FC Shalke 0

Barcelona vyhraje celkem 2-0.

Barcelona si za 43 minut rezervoval své místo v semifinále Ligy mistrů s cílem od Toure Yaya. Schalke hrál velmi dobře a byli nešťastní, že se ze zápasu nedostali víc. To není stará Barcelona, ​​přestože dosáhli finále semifinále, zdaleka to nebylo přesvědčivé vítězství, vypadali nespokojeně napříč oběma nohama mezi pověstmi, že v táboře jsou potíže.

Puyol byl zarezervován po 64 minutách a v důsledku pozastavení bude chybět semifinále.

Manchester United je čeká v semifinále, a přestože Barcelona v soutěži Nou Camp v této soutěži dosud nepřiznala, bude před nimi mít obrovský úkol, aby tento rekord zůstal nedotčen.

Manchester United 1 Roma 0

Manchester United vyhrál celkem 3: 0.

Alex Ferguson provedl několik změn pro domácí nohu, odpočíval mnoho důležitých hráčů pro Premier League run - in, věří, že 2-0 vedení z první nohy bude stačit, aby je prohlédl.

Ukázalo se, že tato hazard je správná, když potápěčská hlavička od Carlosa Teveza, po 70 minutách poté, co Hargreaves průmyslově pracovala vpravo, překročila od vedlejší linie, aby Tevez vyřešil záležitost.

De Rossi chybí v 29. minutě na italskou stranu, a tak chybí naděje na návrat do zápasu. Výsledek byl zřídka na pochybách, protože Spojené z velké části dominovaly. Trenér Roma Head Luciano Spalletti bude litovat, že hru nepřevezme na oslabenou stranu United.

Liverpool 4 Arsenal 2

Liverpool vyhrál celkem 5-3.

Tým Manager Rafa Benetez nastupuje na trávník a bude hrát ve formaci 4-4-2. Liverpool vypadal zpočátku nejistě, když Arsenal šel kupředu a ovládl prvních 15 minut. Tým Arsenal skóroval první v 13. minutě brankou Diaby a byly položeny otázky týkající se taktiky Rafa Benitez.

Vypadalo to, že strana Arsenalu lehce překonává střed hřiště. Liverpool nevytvořil vůbec žádnou šanci, dokud záhlaví Sami Hyypia neproniklo za ekvalizér do 30 minut.

Najednou začali věřit, že mohou vyhrát, a Liverpool začal tlačit na Arsenala, který se zdálo, že důvěra utéká, když se domácí dav dostal za červenou. Všechny myšlenky na zápas správní rady v Anfieldu padly na vedlejší kolej a ukázalo se, že je to přesvědčivý výkon.

Fernando Torres skóroval opět v 69. minutě vynikajícím gólem.

Adebayor vyrovnal na 2-2 na 84 minut proti běhu hry.
Jakékoli naděje na oživení byly okamžitě přerušeny poté, co byl Ryan Babel ihned po vyhození v pokutovém poli vyhozen. Gerrard skóroval z trestu. Opakování později ukázala, že se jednalo o rozhodnutí 50/50 a vedoucí Arsenalu Arsene Wenger nebyl v pozdějších rozhovorech spokojený.

Ryan Babel vítězství dokončil po brilantním sólovém běhu těsně před závěrečnou píšťalkou. Čeká se semifinále proti Chelsea.

Chelsea 2 Fenerbahce 0

Chelsea vyhrál celkem 3: 2.

Gól Michael Ballack ve 4. minutě a Frank Lampard 3 minuty před plným úvazkem převrátil první výhodu nohou z turecké strany Fenerbahce, aby viděl Chelsea dosáhnout svého čtvrtého finále Ligy mistrů za 4 roky. Fenerbahce zahájil statečný boj v prvním čtvrtfinále, ale nemělo to být. Fanoušci Chelsea nebyli zcela přesvědčeni, ale jejich vítězství zajišťuje, že v letošním finále Ligy mistrů bude rozhodně alespoň jeden tým anglické Premier League.

Bude tým týmem Liverpool nebo Chelsea? Bude to Manchester United, nebo zajistí návrat do kondice světového hráče roku Lionel Messi, že Barcelona postoupí do finále v Moskvě?